Ana Sayfa Genel Bilgiler Bilimsel Program Olgu Bildirisi Kurullar Kayıt & Konaklama İletişimUntitled Document

Genel Bilgiler

KONGRE  YERİ VE TARİHİ
4. Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi  Zirvesi, 6-8 Mart 2015 tarihleri arasında Acapulco Otel, Kıbrıs’ta düzenlenecektir.

KONGRE  MERKEZİ
Acapulco Resort Convention SPA Hotel Çatalköy Kyrenia – Kıbrıs

KONGRE  DİLİ
Toplantı dili Türkçe’dir.

KAYIT MASASI
Kayıt masaları 5-8 Mart 2015 tarihlerinde 08.00 – 18.00 saatleri arasında açık olacaktır.

YAKA KARTI
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

KONGRE ÖZET KİTABI
Kongre çantalarının içinde olacaktır.

KONGRE ÇANTALARI
Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masalarından verilecektir.

KONGRE WEB SİTESİ
Kongrenin duyurularına, gerekli başvuru formlarına ve yeni bilgilere http://kdczirve2015.tkdcd.org adresinden ulaşabilirsiniz.

TEKNİK DESTEK BİRİMİ
Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar, projeksiyon cihazı ve standart ses sistemi bulunacaktır. Hiçbir konuşmacının dizüstü bilgisayarlarından sunum yapmalarına izin verilmeyecek olup, sunumlarını sunum kontrol odasına teslim etmeleri gerekmektedir. Mac kullanan katılımcılarımızın sunumları için display adapter getirmeleri gerekmektedir. Kongre süresince salonda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır. 

SERGİ ALANI
Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır. 

DAVET MEKTUBU
Kaydını tamamlamış olan toplantı katılımcılarına, toplantılara katılımlarını kolaylaştırmak amacıyla, talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamamaktadır.


 
LookUs& OnlineMakale